Etusivu Liittyminen Kenttä Koulutukset Tapahtumat Näyttely Tulokset Vuoden parhaat koirat Myyntiartikkelit Linkit

Yhteystiedot

Koulutusta, näyttelyitä ja muita tapahtumia koskien kannattaa olla yhteydessä ensisijaisesti alaosastoon sähköpostitse,spl.itauusimaa@outlook.com. Sähköposteihin vastataan mahdollisimman pian.

Johtokunta/toimihenkilöt vuonna 2018

Puheenjohtaja, TOKO-vastaava

Salmi Anu
050 594 3907, @: anu.salmi@formin.fi

Varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja, jäsenrekisteri ja -posti

Hiltunen Eeva
p. 040 550 6561, @: eeva.e.hiltunen@gmail.com

Suojeluvastaava

Miikka Hakio
050 468 3458, @: mhakio@gmail.com

Näyttelyvastaava

Mari Renfeldt
040 416 1424, @: mari.renfeldt@live.com

Rantanen Kari
p. 040 342 7088, @: kmt.rantanen@gmail.com

Koulutus ja koe, yleiset asiat

Tommy Nyholm
p. 050 386 6624, @: tommy.nyholm@projektiurakointi.fi

Päivinen Virpi
p. 040 844 7631, @: virpi.paivinen@elisanet.fi

jäsenet

Glisnik seminaari, Urospäivä, SPL-Arviointi, Jalostustarkastus
Tanja Ristolainen, 045 630 6540, @: tanja.ristolainen@gmail.com

PK-Tottelevaisuus
Minna Kari, p. 040 964 4878

nettisivut ja facebook
Minna Koskela, p. 050 325 2546, @: koskela.minna@elisanet.fi

Kenttävastaava
Kaj Hämäläinen, p. 040 818 8268, @: kuju.hamalainen@gmail.com

Myyntituotteet; T-paidat, fleecet, pipot, tarrat, pinssit
Kirsi-Marja Haarala, p. 050 545 2385, @: rakkikumpu@gmail.com

Copyright © 2013 SPL-ITU | Sivun alkuun